Analistler Açıkladı: ADA ve Bu 7 Altcoin Patlamaya Hazır!

Kripto para analistleri, Solana (SOL) ve Aave (AAVE) altcoinlerinin gelecekteki fiyat hareketleri hakkında cesur tahminlerde bulunurken, aynı zamanda Bitcoin’in (BTC) mevcut durumuna ilişkin öngörülerini de paylaşıyorlar. Fiyat tabanı tahminlerinden potansiyel yükseliş rallilerine kadar, kripto piyasası beklentilerle dolup taşıyor. Ek olarak, WOO Network’ün yerel tokeni, yeni bir kalıcı sözleşme listelemesinin ardından önemli bir artış yaşıyor ve ünlü analistler, Fetch.ai (FET), Cardano (ADA), Worldcoin (WLD) ve Shiba Inu (SHIB) altcoinleri hakkında güncellemeler sağlıyor.

Solana muazzam bir yükselişe hazırlanıyor

Bitcoin’in 2018 fiyat düşüşünü doğru tahmin etmesiyle tanınan kripto analisti Bluntz, yeni açıklama yaptı. Analist, şimdi gözünü Solana’ya (SOL) dikiyor. Bluntz’a göre yükselişe geçen SOL/BTC grafiği, ABD dolarına karşı önemli bir yükselişin potansiyel olarak 140 dolar veya daha fazlasına ulaşabileceğini gösteriyor. Solana şu anda 73,65 dolardan işlem gördüğünden, bu iddialı hedefe ulaşmak için %90’ın üzerinde bir artış gerekli olacak.

AAVE için ralli beklentisi

Bluntz’un analizi, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme protokolünün yönetişim tokeni olan Aave’yi (AAVE) kapsıyor. AAVE’de “üç günlük canavar mum”a işaret eden Bluntz, önemli bir yükseliş rallisi öngörüyor. Ayrıca AAVE’nin 200 dolardan daha azını hedeflememesi gerektiğini belirtiyor. Aave şu anda 108,13 dolardan işlem görüyorken, bu hedefe ulaşmak için %85’lik bir artış gerekecek. Bluntz’un Solana ve ADA için yükseliş tahminleri, kritik. Zira Bitcoin ve Ethereum’a yönelik duyarlılıkta bir değişimin kaydedildiği dönemde geldi. Başlangıçta çekincelerini dile getiren Bluntz, şimdi önde gelen iki kripto para için yükseliş eğilimi görüyor.

WOO Network dikkat çekiyor

Yerel likidite platformu WOO Network (WOO), BitMEX’te yeni bir kalıcı sözleşmenin listelenmesinin etkisiyle bir haftada %58 oranında kayda değer bir artışa tanık oldu. WOO tokenı bir hafta önceki 0,245 dolardan şu anda 0,386 dolardan işlem görüyor. Ayrıca proje, geliştirme sürecindeki esnekliğini gösteriyor. WOO Network kurucu ortağı Jake Tan, Multi-MM’nin piyasaya sürülmesi ve merkezi olmayan borsa WOOFI için önümüzdeki yıl toplam işlem hacminin 25 milyar doların üzerinde olması öngörüsü de dahil olmak üzere önemli kilometre taşlarına dikkat çekiyor.

İzleme listelerinde ADA, FET var

Rekt Capital, Bitcoin’in önceki yılın olumsuz yönlerinin üstesinden gelme konusundaki direncini gözlemliyor. Bununla birlikte, Rekt Capital’in 41.200 dolar civarına bir düşüş öneriyor. Dolayısıyla ufukta potansiyel bir kısa vadeli düzeltme görünüyor. BTC’nin şu anda 41.792 dolar değerinde olmasıyla BTC istikrarı yatırımcılar için odak olmaya devam ediyor.

Rekt Capital’in Altcoin İzleme Listesi güncellemeleri, Fetch.ai (FET) ve Cardano (ADA) altcoinleri için önemli kazanımlar ortaya koyuyor. FET neredeyse %300 artış gösteriyor. Yani tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için temel direnç seviyelerini aşmaya çalıştı. Bu arada ADA %60’ın üzerinde artış gösteriyor. Böylece yeşil direnç seviyesine doğru olumlu bir gidişatın sinyalini verdi.

Ali Martinez de ADA tahminini paylaştı

Son olarak kripto analisti Ali Martinez, görünürde hiçbir önemli direnç engeli olmaksızın daha yüksek fiyatlara giden açık bir yola işaret ediyor. Böylece Cardano (ADA) ile ilgili yükseliş beklentisini dile getiriyor. Şu anda 0,645 dolardan işlem gören ADA, 0,80-1 dolarlık direnç seviyelerini aşarsa parlamaya hazır. Martinez dikkatlerini Worldcoin’e (WLD) çevirdi ve balina işlemleriyle aynı zamana denk gelen büyük bir döviz çıkışının potansiyel bir yükseliş hareketine işaret ettiğini belirtti. WLD’nin 2,66 dolardan işlem görmesiyle 162. sıradaki kripto varlık önemli bir fiyat artışının eşiğinde olabilir.

18. en büyük kripto varlığı olan Shiba Inu (SHIB), alçalan bir paralel kanaldan çıkmaya çalışıyor. Böylece potansiyel bir yükseliş eğiliminin sinyalini veriyor. Martinez, kilit seviyenin üzerinde belirleyici bir haftalık kapanışın SHIB’i 0,000014 dolara doğru itebileceğini öne sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir