Ahlaksızlar Diye Konseri İptal Edilen Mamamoo’dan Kurana Benzeyen Albümle Linç Edilene Haftalık K-POP Magazin

Haftalık K-POP magazini bekleyenler burada mı? Yetiştim!!! Bu hafta yine her ne kadar durgun gözükse de ortalık yangın yeri. Neler olmuş neler… Konseri iptal edilen MAMAMOO’dan, Zayn Malik’le şarkı çıkartacağı iddia edilen Jungkook’a yine dolu dolu bir magazin serisi sizi bekliyor. Hazırsanız haftalık K-POP magazin turumuza başlıyoruz!

Prada SS24 etkinliği bayağı şenlikliydi!

Harry Potter’ın Hermonie’si Emma Watson, Twice üyesi Sana ile bir araya geldi.

Bitti mi sandınız, bitmedi! ENHYPEN çocuklar da oradaydı!

Emma Watson onlarla fotoğraf çekilmek istemiş ve çok utanmış gibi duruyor. 😂

Bizim kızı ensesinden tutup çekemezsin 356 Gün adam, haberin olsun…

Moda Haftası’nda bir araya gelen ünlülerimiz arasında 365 Gün filminin yıldızı Michele Morrone ve bizim güzeller güzelimiz Moon Ga-Young da vardı.

Kaza yapan kardeşleri dinlensin diye şov yapan koca yürekli 3RACHA!

Stray Kids’in rap line’ı yan, Changbin, BangChan ve Jisung’dan oluşan alt subuniti 3RACHA, diğer üyeler kaza yaptığı için Global Citizen festivaline kendileri katılmak durumunda kaldı.

Lisa şirketin yeni miniklerine ablalık yapıyor.

YG Entertainment’ı yeni sözleşme konusunda yerlerde sürüm sürüm süründürmeye devam eden Lisa, YG’nin yeni grubu BABYMONSTER üyesi Pharita ile birlikte görüldü. Yemek yiyen ikilinin yanında anneleri de vardı. Tatlı bir date olmuş.

Kızlar koşun mahvolduk! Yılın düeti geliyor…

Ortalıkta Jungkook ve Zayn Malik’in işbirliği yapacağına dair söylentiler dolaşıyor. Bu gerçekse yer yerinden oynar, kimse de tutamaz. En son BTS x Coldplay işbirliğinde bu kadar heyecanlanmıştım… Resmi duyuru haftaya yapılacak diyorlar. Eğer bu netizenlerin bize attığı bir fakese iki elim yakalarında olacak, korkmayın!

Enteresan olaylar oluyor, Jungkook yine şov peşinde.

Biliyorsunuz ilk solo çıkışı ‘Seven’ın ardından durmaya niyeti olmadığını bize söylemişti Jungkook. Şimdi de Jack Harlow ile işbirliği yaptığı yeni şarkısı 3D için gün sayıyoruz. Her paylaşılan video ve fotoğraf bizi yerle yeksan ediyor. Jungkook bu soloda yine giyinmeyi unutmuş. Neyse yakışır paşama.

Siz şimdi naneyi yemediniz mi?

Kingdom grubunun son albümlerinin tasarımının Kur’an-ı Kerim’e benzerliği ortalığı karıştırdı. Albüm desenini gören global Müslüman fanlar gruba ve şirkete pek çok olumsuz mesaj ve eleştiri yağdırdı. 

(Üstteki turuncu ve yeşil (?) olanlar Kingdom albüm kapağına ait görseller.)

Geçmiş olsun diyelim!

WAKEONE ve SWING Entertainment, Kep1er üyesi Yeseo, grup faaliyetlerine ara verecekmiş. Bu aranın sağlık sorunları dolayısıyla geçici olarak verildiğinin de altı çizildi.

Bazı şeyleri kafaya çok takıyorsunuz, manyak olacaksınız.

SEVENTEEN’in yeni mini albümü SEVENTEENTH HEAVEN’ın Pekin tanıtımı videosunda, Çin Seddi’nin üzerinde süzülen çiçekler Çinli hayranları rahatsız etmiş. Neymiş, Çin Seddi’nin bu kullanımı son derece saygısızmış. Tepkileri gören PLEDIS Entertainment ise özür yazısı yayınladıktan sonra fragmanı sildi. Ne diyim gerçekten inanılmaz…

Gözümüz aydın, HYBE & Bighit Music oğlanları sömürmeye devam edecek; 2025’te beraberiz!

Şu an varını yoğunu BTS’e borçlu olan, çocukların klip çekimlerine (özellikle Jimin 🙂 para harcamaktan kaçınan, son dönemde ne yaptığı belli olmayan HYBE & Bighit Music, BTS ile biten sözleşmelerini ikinci kez yenilemiş. Şirkette hisseleri olması da sözleşme imzalamalarında etken bir durum olabilir. Şu oğlanlar 2025’te askerden dönse de ortalık bir şenlik görse.

Kudurtma makineleri iş başında.

MAMAMOO+’ın Malezya konseri hükümet tarafından onaylanmamış. Solar ve Moonbyul’un subuniti MAMAMOO+, onay alamadığı için konserini iptal etmek zorunda kaldı. Söylenenlere göre son dönemde ‘ahlaksızlık’ konusu ile yargılanan Hwasa’nın bu tartışmaları diğer grup üyelerini de etkilemiş ve konser bu yüzden iptal edilmiş. Ağlayacaklarsa oynamayalım.

YG Entertainment idollerini elinde tutamıyor gibi.

YG’nin 2023 yılının başında çıkış yapan yeni kız grubu BABYMONSTER bu aralar sıkıntıda gibi. Grup üyesi Ahyeon’un 9 Temmuz’dan beri hiçbir Reels videosunda görülmemesi, BLACKPINK konserine katılım sağlamayan tek üye olması gibi detaylar insanları işkillendirdi. Söylentilere göre Ahyeon, YG Entertainment’tan ayrılıyor.

Bu haftalık bizden bu kadar! Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak.

Sizce verimli bir hafta olmuş mu? Gelin yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x