Yasemin Sakallıoğlu: Her kadın yemek yapan adamla evlensin!

Ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu, önceki gece 2021 yılında hayatını birleştirdiği eşi Burak Yırtar ile Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan çift, “Gece gece canımız yemek çekti ve geldik” dedi.

Evde yemekleri eşi Burak Yırtar’ın yaptığını ve söyleyen Sakallıoğlu, şöyle konuştu:

Burak çok güzel yemek yapıyor, bence her kadın yemek yapan adamla evlensin çünkü yemek yapmak o kadar çok ağar bir yük ki belli bir süre sonra kendini ev yemekleri yapan lokanta gibi hissedebiliyorsun. Benim yemeklerimi beğenmeyip yemediği oluyor Burak’ın, ama ben onun yemeklerinin hepsini yiyorum, gece gündüz yemek yaptırıyorum ona.

“BİZİM SİHRİMİZ BU BENCE”

Sakallıoğlu muhabirlerin, “Başka insanlara iyi gelmeniz ve onları güldürmeniz nasıl bir duygu?” sorusuna, “Komedyenler önce kendileri mutlu olsun diye komedyen oluyorlar, o mutluluğu aradıkları için… Bizim sihrimiz bu bence” diyerek cevap verdi.

Komedyenliğin zor meslek olduğunu söyleyen ünlü isim, “Dilin kemiği yok, sahnede bazı şakalardan ‘Beni linçlerler şimdi’ korkusuyla çok vazgeçtiğim oluyor ama sosyal medya biraz daha avantajlı 40 kere izliyorum paylaşmadan önce sıkıntı yaşamamak için” dedi ve ekledi:

Magazinle ilgili de sahnelerimde bahsediyorum ama şimdi konuşamam tabi. Şaka yapsam küsüyorlar. Bizim ünlülerimiz biraz kırılgan, alıngan. Haklarında fazla konuşamıyorsun. Mesela Altın Kelebek ödül töreninde çok şaka yapmak istiyordum. Bazı ünlülerin menajerlerini aradım şaka yapacağım diye; cevapları ‘Yasemin’cim seni çok seviyoruz ama o konulara girmeyelim’ oldu.

“BANA ŞAKA YAPACAK KONU KALMADI!”

“O konuya girme, bu konuya girme bana şaka yapacak konu kalmadı. Ben de dostluk baki kalsın bari dedim ve yapmadım.”

“Bebek düşünüyor musunuz?” sorusuna da yanıt veren Yasemin Sakallıoğlu, “İstiyoruz, düşünüyoruz ama düşünerek de olmuyor. Çok yoğunuz ve bebek geldiğinde ona vakit ayırmak istiyoruz” diyerek bebek fikrine şu anlık soğuk baktıklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x