Yeni Modayı Kaçırmadılar: ‘Avatar’ Atakan ve Eşi Serap Korkmaz da Buz Banyosu Kervanına Katıldı

Survivor yarışmasından ‘Avatar’ lakabıyla tanıdığımız Çağan Atakan Arslan ve eşi Serap Korkmaz, yeni moda kervanına katıldı. Atakan Arslan ve Serap Korkmaz, ünlü isimler arasında yayılmaya başlayan ‘buz banyosunu’ denedi. 

Gelin o anlara bir bakalım…

‘Avatar Atakan’ adıyla tanıdığımız Atakan Arslan, Survivor’ın 2016 şampiyonu olmuştu.

Ünlü boksör Avatar Atakan, Survivor’da üstün bir performans sergilemiş, birincilik ödülüne de layık görülmüştü. Arslan, daha sonra 2022 yılında All Star programına da konuk oldu.

Yarışma ile büyük bir beğeni kazanan Arslan, 2017 yılında dünyaevine girdi, 2018 yılında ise ilk çocuğunu kucağına aldı.

Sosyal medya fenomeni Serap Korkmaz ile dünyaevine giren Avatar Atakan, daha sonra ikinci çocuğunun müjdesini de vermişti. Çiftin ikinci çocukları ise 2023 yılının Mart ayında dünyaya geldi.

Bu sene Survivor kadrosunun netleşmeye başlamasıyla bütün gözler ise yarışmanın efsane ismine çevrilmişti.

Fakat Avatar Atakan, Survivor’a katılamayacağını açıklamış, hayranlarını ise üzmüştü. Büyük bir heyecanla yarışmayı izleyeceğini belirten Avatar Atakan, konuya dair bir paylaşım da yapmıştı.

Avatar Atakan ve eşi Serap Korkmaz, son olarak ünlülerin son trendi buz banyosuna dahil oldu.

Avatar Atakan ve Serap Korkmaz, buzlu suyla dolu bir fıçının içine girip bekledikleri anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Fenomen Serap Korkmaz’ın paylaşımında arkadan gelen “ay çok zor, kıyamam” sözleri ise dikkatimizden kaçmadı…

Avatar Atakan, daha sonra bu videosunu arkaya “Üşüdüm” şarkısını ekleyerek paylaştı!

‘Üşüdümm, üşüdümm, üşüdümm, dün…

Havalarr çok sert buralardaa!’

Eğer “ben bu buz banyosu olayını başkasında da görmüştüm” diye düşünüyorsanız, yaz aylarında öncelikle Çağla Şıkel’in daha sonra Sevval Şahin’in buz banyosu yaptığını hatırlatalım.

Yorum sizin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir